Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytając "Potop", modlisz się za dusze. Pod Łukowem powstała biblioteka za zmarłych

Utworzony przez hehehehe, 13 listopada 2009 r. o 16:43
Mart(yrius) napisał:
Jesli bedziemy zgodni w mysleniu, przyznam Ci racje, jesli ne, to tez to wyraze i to wlasnie zrobie. Jestem zgodny z Toba Mlocie, jesli chodzi o gorliwosc pewna w dzialaniu oraz w sprawie obrony cierpiacych chrzescijan. Ale czasem mam wrazenie, ze chcesz walczyc, zeby walczyc, zeby jakas zadyma byla. Ok, moze sie myle, ale tak to wyglada. Trudno dostrzec w Twoich wypowiedziach, to co jest istota Boga, raczej widze umilowanie w ideologiach i to zdaje sie, ze malo stabilne, co przyczynia sie do chwiejnosci w pogladach. ................................................................................ ................................................................................. .................................... Ja stoje po stronie zwycieskiej, po stronie Lwa z pokolenia Judy, On jest zwyciezca ! On jest Jezusem, Mesjaszem, Barankiem Apokalipsy. Kazdy kto Jego Slow slucha i wedlug nich postepuje wejdzie do Miasta Swietego w orszaku Aniolow, przy glosie traby, shofaru niebieskiego. Zapraszam.
Raczej się nie dogadamy! Ja walczę za Boga i Święty Krzyż. Moje działania będą ocenione tam, nie tu! Nacjonalizm nie jet taki zły jak nam propaganda przedstawia. Ja wierze w Wielką, Świętą, Niepodległą Polskę! Katolicką Polskę! Za Nią będę walczyć, choćby w lesie! No lewactwo jesteście gotowi walczyć w lasach? Co Teolog ty na to, jesteś gotów za swoje głupoty po lesie w zimie walczyć? Jesteś? My Katolicy jesteśmy, mróz, zima, My się nie boimy, Bóg znami, w lasach będziemy na was czekać, na szosach czekać będziemy, z naszymi derkaczami! Kto ze mną? http://www.youtube.com/watch?v=IHGQClHgt5s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
Nie zrozumiales mnie, moze przeczytaj jeszcze raz wypowiedz....
Piszesz : ... według tego co naucza Biblia.Jeden jest prawodawca i sędzia". Przecież, Marcie, dobrze wiesz że Biblia naucza różnie, tam każdy znajdzie to co chce. A więc spójrzmy może na Katechizm Kościoła Katolickiego - to jest wykładnia dzisiaj tego co my katolicy, powinniśmy uważać na temat np. kary śmierci. Jeśli ty, Mart, nie akceptujesz Katechizmu KK to jest pytanie : Czy jesteś Katolikiem ? może heretykiem ? A tam w Katechiżmie nie ma mowy o tym że w KK kara śmierci jest niedopuszczalna. A ty twierdzisz że absolutnie nie. Zastanów się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
bo zwierze nie ma duszy.
I tu nie masz racji! Przeczytaj aktualny Katechizm Kościoła Katolickiego! Według niego zwierzę ma duszę tylko, że śmiertelną duszę. Jesteś nie douczony! Po za Biblią polecam Ci taką niebieską książkę na której grzbiecie pisze Katechizm Kościoła Katolickiego, posoborowego Kościoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
Widzisz, znowu sie po czesci zgadzamy. Dobrze to, gdyby kara swoja zadoscuczynil rodzinie, mimo, ze do konca nikt nie odplaci utraty bliskiego, bo zycie czlowieka nie ma ceny. Nie mozesz Mlocie nikogo pozbawi czlowieczenstwa, bo nie Ty stworzyles czlowieka. Nie masz w mocy pozbawic go jego istoty, mozesz probowac pozbawic go godnosci ale nie masz znowu prawa tego robic. "Milujie waszych wrogow i modlie sie za tych, ktorzy was przesladuja" Odpowiedz jest - wyizolowac takiego, zeby juz nie mial mozliwosci skrzywdzic, da mu odczuc kare, oproz tego przymus zarobienia na swoje utrzymanie + zadoscuczynienie, tzn., dodatkowe zarobienie pieniedzy, ktore sie wykorzysta na walke z atologia, zyli zakladanie swietlic itp. Oprocz tego resocjalzaja obowiazkowa. Nie ma tak teraz, wiec problem w systemie. Ze cos ne funkcjonuje tak jak nalezy, to nie znaczy, ze jestesmy na zlej drodze. Muslimy udoskonalac, ulepszac a nie zaraz wszystko rozp... Nie jest tak ? Nie moze byc inaczej niz dac szanse czlowiekowi na poprawe, na Zbawienie. (Mowie to do tych co wierza, inni nie moga zrozumiec, ale takie moje poglady, bno Bog jest) A Bog mowi "Nie hce smierci grzesznika, ale by sie nawrocil i mial zycie wiezne" Amen !
I ja nie chce jego śmierci, ja chce aby on odpracował swoje grzechy. Boże miłosierdzie nie zna granic, to Bóg oceni kto zostanie zbawiony, a kto potępiony, a my na ziemi gnidy musimy tępić, bandytów niewolić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
bo zwierze nie ma duszy.
Jesteś wilkiem w owczej skórze! Precz z tobą i twoimi herezjami niedouczony protestancie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młot również jesteś troszeczkę niedouczony (nie z przymiotnikiem piszemy łącznie). Poza Biblią polecam chociażby "Słownik języka polskiego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młot napisał:
Raczej się nie dogadamy! Ja walczę za Boga i Święty Krzyż. Moje działania będą ocenione tam, nie tu! Nacjonalizm nie jet taki zły jak nam propaganda przedstawia. Ja wierze w Wielką, Świętą, Niepodległą Polskę! Katolicką Polskę! Za Nią będę walczyć, choćby w lesie! No lewactwo jesteście gotowi walczyć w lasach? Co Teolog ty na to, jesteś gotów za swoje głupoty po lesie w zimie walczyć? Jesteś? My Katolicy jesteśmy, mróz, zima, My się nie boimy, Bóg znami, w lasach będziemy na was czekać, na szosach czekać będziemy, z naszymi derkaczami! Kto ze mną? http://www.youtube.com/watch?v=IHGQClHgt5s [/quote] Buahahahha ! Ale z Ciebie kolo. Wysiadam no ! Jeszcze przez chwile myslalem, ze wszystko ok... My sie zimy nie boimy. U-ha-ha ! Z kim Ty chcesz walczyc po lasach ? [quote name='Młot' post='206939' date='15.12.2009, 22:04:30']w lasach będziemy na was czekać, na szosach czekać będziemy
Boimy sie Was katolikow, my katolicy. Ale wariactwo ! Boze, dales nam ludzi... Co to jest ? "Z naszymi derkaczami" A jeszcze przez chwile myslalem ze to na powaznie. Co za jazda. Moze juz sie bunkrujcie ! Kiedys po ataku na WTC znalazl sie jeden, co kilku jeszcze ziomkow zwerbowal i sie zbunkrowali w pewnej grocie w kraju w ktorym mieszkam, bedac pewnymi, ze sie zaczela III woja swiatowa. Znalazla ich policja zarosnietych, wyglodzonych po niecalym roku. Wrocili do rzeczywistosci i zyja. Wojny nie ma poki co. Ale spoko, pojdziemy za Toba nasz wodzu ! My katolicy, zolnierze i zuchy ruszymy, tupniemy nie straszne nam duchy. Nie straszne nam zimy, wojowniczy my lud ! Pojdziemy, walniemy czy mroz to czy glod ! I Mlot znow powstanie i bedzie nam wodz, z nim nam nie straszny lewacki psi buc ! Bo oto zaloga Mlota Lomota krolewska my armia, niech ginie cholota ! Przemierzym, deptajac morde lewaka bo my jest wyrocznia, by znac Boga nakaz ! My zuchy, jak mloty nic nam zawierucha, juz wkrotce rozbita oporu siec krucha ! Bo my armia Mlota- jak cap to jak kafar, zginie nasz wrog i nasz co sie zaparl ! Moze byc na hymn ? P.S.Mam jeszcze pomysl na sztandar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Młot również jesteś troszeczkę niedouczony (nie z przymiotnikiem piszemy łącznie). Poza Biblią polecam chociażby "Słownik języka polskiego"
Co to przymiotnik? Sorry kończyłem podstawówkę w lesie, jako partyzant, nie mieliśmy czasu na dokładne studiowanie gramatyki. Nocne ataki,wybuchy granatów itp. Rozumiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młot napisał:
Jesteś wilkiem w owczej skórze! Precz z tobą i twoimi herezjami niedouczony protestancie !
Ale jestes wariat Mlociu ! Powtarzam - zwierze nie ma duszy. I ja jako katolik to wiem i nasi bracia odlaczeni - protestanci to wiedza, jak i kazdy chrzescijanin, a wierz mi, ze uczestnicze w ekumenizmie dostatecznie by byc tego pewnym. Ide spac, bo sie tu jeszze rozchoruje. Napisz mi czy hymn w pozio, bo jak nie to jutro inny napisze, byle byc w Twojej bandzie. Lubimy Ciebiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
Buahahahha ! Ale z Ciebie kolo. Wysiadam no ! Jeszcze przez chwile myslalem, ze wszystko ok... My sie zimy nie boimy. U-ha-ha ! Z kim Ty chcesz walczyc po lasach ? Boimy sie Was katolikow, my katolicy. Ale wariactwo ! Boze, dales nam ludzi... Co to jest ? "Z naszymi derkaczami" A jeszcze przez chwile myslalem ze to na powaznie. Co za jazda. Moze juz sie bunkrujcie ! Kiedys po ataku na WTC znalazl sie jeden, co kilku jeszcze ziomkow zwerbowal i sie zbunkrowali w pewnej grocie w kraju w ktorym mieszkam, bedac pewnymi, ze sie zaczela III woja swiatowa. Znalazla ich policja zarosnietych, wyglodzonych po niecalym roku. Wrocili do rzeczywistosci i zyja. Wojny nie ma poki co. Ale spoko, pojdziemy za Toba nasz wodzu ! My katolicy, zolnierze i zuchy ruszymy, tupniemy nie straszne nam duchy. Nie straszne nam zimy, wojowniczy my lud ! Pojdziemy, walniemy czy mroz to czy glod ! I Mlot znow powstanie i bedzie nam wodz, z nim nam nie straszny lewacki psi buc ! Bo oto zaloga Mlota Lomota krolewska my armia, niech ginie cholota ! Przemierzym, deptajac morde lewaka bo my jest wyrocznia, by znac Boga nakaz ! My zuchy, jak mloty nic nam zawierucha, juz wkrotce rozbita oporu siec krucha ! Bo my armia Mlota- jak cap to jak kafar, zginie nasz wrog i nasz co sie zaparl ! Moze byc na hymn ? P.S.Mam jeszcze pomysl na sztandar.
Jeśli to napisał naprawdę koleś który występował pod pseudo Mart, to stary jesteś deb***em, przykro mi, ale jesteś chory! Wierz mi bunkrujemy się po lasach! Zakładamy bazy, zbieramy prowiant, bunkrujemy się w lasach, na was czekamy! Zobaczysz, bez jaj inaczej zaśpiewasz tą piosenkę, o ile masz jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młot napisał:
Co to przymiotnik? Sorry kończyłem podstawówkę w lesie, jako partyzant, nie mieliśmy czasu na dokładne studiowanie gramatyki. Nocne ataki,wybuchy granatów itp. Rozumiesz?
Dobrze, ze juz sie odkryles, przynajmniej wszyscy wiemy z kim gadamy. Uaaaaa... ! Dobranoc wszystkim. Asia jak tu zajrzysz, to napisz mi, czy hymn Ci sie podoba, co kolesiowi napisalem. Jesli tak, to bede wnioskowal, zebys byla w naszej ekipie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tą partyzantkę kontynuujesz? Ale rozumiem, ja też tylko po podstawówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tą partyzantkę kontynuujesz? Ale rozumiem, ja też tylko po podstawówce
Kontynuuje! Bez wykształcenia, jestem taki prosty chłop Katolik, prosty! Swoje derkacze... http://www.youtube.com/watch?v=oI8ocBkorRk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młot napisał:
Jeśli to napisał naprawdę koleś który występował pod pseudo Mart, to stary jesteś deb***em, przykro mi, ale jesteś chory! Wierz mi bunkrujemy się po lasach! Zakładamy bazy, zbieramy prowiant, bunkrujemy się w lasach, na was czekamy! Zobaczysz, bez jaj inaczej zaśpiewasz tą piosenkę, o ile masz jaja!
To nie piosenka tylko hymn ! O no ! Jestem Ci zyczliwy. Chce byc z Wami ! Ja udowodnie, ze mam jaja. Bylem pomocnikiem zastepowego ! Napisz gdzie stacjonujecie. Mam troche materialu i kilka puszek z paprykarzem szczecinskiem. (Robia go w Rzeszowie ale smakuje jak z nad Baltyku, slowo) Zreszta co to dla nas. JA moge na sucharach jechac. Mamy przeciez jaja ! Nie damy sie. Nie straszny nam glod ni bor, ni mroz, ni znoj, ni gnoj. Nie zartuje, powaznie podchodze do calej akcji. Juz nadszedl czas ! P.S. Przyjde z moim psem, to york-tropiciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
[b]Pozwól Mart że parę słów dorzucę do tego co tutaj gadacie
.[/b] Widzisz, znowu sie po czesci zgadzamy. Dobrze to, gdyby kara swoja zadoscuczynil rodzinie, mimo, ze do konca nikt nie odplaci utraty bliskiego, bo zycie czlowieka nie ma ceny. Och, czyżby ? nie ma ceny ? Krowa ma swoją cenę, owca ma swoją cenę, kobyła, koń, pies, chomik itd. A życie CZŁOWIEKA nie ma ceny ? Nie mozesz Mlocie nikogo pozbawi czlowieczenstwa, bo nie Ty stworzyles czlowieka. A ty ? stworzyłeś go ? Nie masz w mocy pozbawic go jego istoty, mozesz probowac pozbawic go godnosci ale nie masz znowu prawa tego robic. "Milujie waszych wrogow i modlie sie za tych, ktorzy was przesladuja" OK, modlę się za moich wrogów, i miłuję ich bardzo, i modlę się za nich ! OK ? Odpowiedz jest - wyizolowac takiego, zeby juz nie mial mozliwosci skrzywdzic, da mu odczuc kare, oproz tego przymus zarobienia na swoje utrzymanie + zadoscuczynienie, tzn., dodatkowe zarobienie pieniedzy, ktore sie wykorzysta na walke z atologia, zyli zakladanie swietlic itp. Oprocz tego resocjalzaja obowiazkowa. Nie ma tak teraz, wiec problem w systemie. Problem w systemie ? A kto tworzy ten system ? Ze cos ne funkcjonuje tak jak nalezy, to nie znaczy, ze jestesmy na zlej drodze. A ja uważam że jesteśmy ! Muslimy udoskonalac, ulepszac a nie zaraz wszystko rozp... Nie jest tak ? Nie moze byc inaczej niz dac szanse czlowiekowi na poprawe, na Zbawienie. Ale jak ty sobie wyobrażasz, Mart, "danie szansę na poprawę" wielokrotnemu pedofilowi, seryjnemu zabójcy, zawodowemu exterminatorowi... ? To nie są ludzie, to są dzikie zwierzęta ! Mamy prawo bronić się przed nimi ? No ? (Mowie to do tych co wierza, inni nie moga zrozumiec, ale takie moje poglady, bno Bog jest) A Bog mowi "Nie hce smierci grzesznika, ale by sie nawrocil i mial zycie wiezne" Amen ! A kto mu broni się nawrócić ? Ja nie. Jak się nawróci w chwili kiedy np. gilotyna spadnie mu na łeb - ok ! Chwała !
Duży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młot napisał:
Kontynuuje! Bez wykształcenia, jestem taki prosty chłop Katolik, prosty! Swoje derkacze... http://www.youtube.com/watch?v=oI8ocBkorRk
W tą prostotę nie dowierzam,ale życzę powodzenia. Dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
To nie piosenka tylko hymn ! O no ! Jestem Ci zyczliwy. Chce byc z Wami ! Ja udowodnie, ze mam jaja. Bylem pomocnikiem zastepowego ! Napisz gdzie stacjonujecie. Mam troche materialu i kilka puszek z paprykarzem szczecinskiem. (Robia go w Rzeszowie ale smakuje jak z nad Baltyku, slowo) Zreszta co to dla nas. JA moge na sucharach jechac. Mamy przeciez jaja ! Nie damy sie. Nie straszny nam glod ni bor, ni mroz, ni znoj, ni gnoj. Nie zartuje, powaznie podchodze do calej akcji. Juz nadszedl czas ! P.S. Przyjde z moim psem, to york-tropiciel.
W lesie Hały czekamy na Ciebie, jutro 5 rano zbiórka, przejdziesz egzamin wstępny to przyjmiemy cię do partyzantki ! Jesteś gotów, będziemy czekali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
Dobrze, ze juz sie odkryles, przynajmniej wszyscy wiemy z kim gadamy. Uaaaaa... ! Dobranoc wszystkim. Asia jak tu zajrzysz, to napisz mi, czy hymn Ci sie podoba, co kolesiowi napisalem. Jesli tak, to bede wnioskowal, zebys byla w naszej ekipie.
Mam dla ciebie niespodziankę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
Buahahahha ! Ale z Ciebie kolo. Wysiadam no ! Jeszcze przez chwile myslalem, ze wszystko ok... My sie zimy nie boimy. U-ha-ha ! Z kim Ty chcesz walczyc po lasach ? Boimy sie Was katolikow, my katolicy. Ale wariactwo ! Boze, dales nam ludzi... Co to jest ? "Z naszymi derkaczami" A jeszcze przez chwile myslalem ze to na powaznie. Co za jazda. Moze juz sie bunkrujcie ! Kiedys po ataku na WTC znalazl sie jeden, co kilku jeszcze ziomkow zwerbowal i sie zbunkrowali w pewnej grocie w kraju w ktorym mieszkam, bedac pewnymi, ze sie zaczela III woja swiatowa. Znalazla ich policja zarosnietych, wyglodzonych po niecalym roku. Wrocili do rzeczywistosci i zyja. Wojny nie ma poki co. Ale spoko, pojdziemy za Toba nasz wodzu ! My katolicy, zolnierze i zuchy ruszymy, tupniemy nie straszne nam duchy. Nie straszne nam zimy, wojowniczy my lud ! Pojdziemy, walniemy czy mroz to czy glod ! I Mlot znow powstanie i bedzie nam wodz, z nim nam nie straszny lewacki psi buc ! Bo oto zaloga Mlota Lomota krolewska my armia, niech ginie cholota ! Przemierzym, deptajac morde lewaka bo my jest wyrocznia, by znac Boga nakaz ! My zuchy, jak mloty nic nam zawierucha, juz wkrotce rozbita oporu siec krucha ! Bo my armia Mlota- jak cap to jak kafar, zginie nasz wrog i nasz co sie zaparl ! Moze byc na hymn ? P.S.Mam jeszcze pomysl na sztandar.
Za te żarty z Polskich bohaterów to czeka cię zasłużona kara! Bolesna kara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży ale z małą siekierą napisał:
[b] Duży
Ok, Ok Duzy. Juz, juz ! Podaj sobie reke z Mlotkiem. Ja ide spac, teraz juz serio. A co do Mlotka, dziekowa za linki. Super rzecz ale widzisz oni sie nie kryja po lasach. Dobrze, ze Ty tez nie, jestem spokojniejszy. Chyba ze tam juz taka technologie macie, ze net Wam super chula. Pozdrowki dla wszystkich ! Wesolo dzisiaj bylo. Nie ma jak to Polska !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...